Autor: / 24 paź 2014 / 17 Comments / , , , ,

Madrid, flakies i półperełki

Nastawiam się na przeprowadzkę. Powiem Wam szczerze, że uwielbiam się przenosić. Daje mi to możliwość pozbywania się rzeczy, które kiedyś się przydadzą i to kiedyś nie nadchodzi. Tym razem pozbywałam się lakierów. Wyprz na blogu przeszła bez echa więc wystawiłam lakiery na ebayu. Zgarnęłam więcej niż chciałam i całość pieniędzy zainwestowałam w naukę. Kolejne wyprzedaże będą już głównie tam, a zarobione pieniądze będą odkładane na jakiś większy cel, którego póki co nie mam. No ale będzie.
Wracając do wyprzedaży - zanim wystawiłam lakiery na portalu najpierw je przejrzałam. Wybrałam wtedy dwa które chciałam zatrzymać i zmalowałam mani. Proste, szybkie i całkiem fajnie wyglądające. Lubię takie przybrudzone kolory.
I’ll be moving soon. Honestly? I like moving. It gives me a possibility to throw away all the things that are tagged ‘one day I’ll use it’ and of course the day never comes. This time I got rid of a few varnishes. Sale on the blog went by silently and unsuccessfully, so posted them on ebay. In the end I received more money than I wanted and invested into educating myself. Next sales will probably be on ebay too and the money will be used for different causes that are yet unplanned. Coming back to the varnish sale – before I first placed them on the blog for sale, I looked through a few of them. I chose two which I wanted to keep and I came up with this manicure. Quick’n’easy and it’s actually very good looking. I’ve always liked those dark, dirtyish colours. 

Top od Wibo o wiele bardziej mi się podoba w wersji błyszczącej, mat to jednak nie do końca moja bajka. Kobo natomiast pozytywnie mnie zaskoczył, bo kilka jego kumpli sprzedałam z racji kiepskiej konsystencji, odbarwiania płytki albo słabego krycia. Tu zadowolenie jest, więc Madrid ze mną zostaje.
I prefer the top from Wibo in a more glossy version rather than matte. On the other hand, Kobo was satisfying because other varnishes from its line were sold due to poor consistence or poor covering. Marid was good, so it’ll stay with me.

Wykorzystane lakiery:
Used varnishes:
Kobo Madrid 10
Wibo Matte Glitters 01
Półperełki złote BPS
Dor Wet Look


Gdybyście chciały złożyć zamówienie w BPS to przypominam o możliwości skorzystania z 10% rabatu :) wystarczy użyć kodu PDG10

Follow on Bloglovin
Share This Post :
Tags : , , , ,

17 komentarzy :

 1. pięknie :)

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny masz kształt paznokci :D podobają mi się strasznie;) a stylizacja paznokci jeszcze ładniejsza !:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy kolorek ale chyba nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jaki ten kolorek kobo jest śliczny! <3 a przeprowadzkę swoją jedyną wspominam miło, teraz sobie nie umiem wyobrazić jakby to zrobiła : p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pamiętam ogrom przeprowadzek szczególnie za czasów studiów :D

   Usuń
 5. Z topem bardzo mi się podoba, solo nie bardzo mój kolor ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie, chociaż tego topu bym użyła na całym paznokciu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. prosto i pięknie :) dobrze zrobiłas robiąc wyprz na ebay :) też mam tego dora :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum