Autor: / 18 kwi 2014 / 12 Comments / , , , ,

Superdrug's Birthday

Mignęło mi jakiś czas temu, że Superdrug ma nowe cukierki w sprzedaży. Z okazji 50tych urodzin Revlon, Gosh i Barry M (nie wiem czy jeszcze ktoś, nie sprawdzałam) wypuściły limitowane edycje lakierów. Ja skusiłam się na Barrego, bo:
a) fajnie mi się buteleczki w Helmerze układają,
b) takiego koloru nie miałam.
Niestety, dalej zbyt wiele różu nie przełknę, więc zmiksowałam to z czernią i gwiazdkami, co okazało się pomysłem całkiem fajnym. Za 10ml zapłaciłam 2,99f co jest ceną przyjemną. Nie podoba mi się tylko konsystencja lakieru, ale odrobina rozcieńczalnika z Inglota problem rozwiązała.

Rozważałam nałożenie tylko jednej warstwy na jakiś kryjący róż, ale urok drobinek przebijających spod żelkowej bazy jest zbyt duży bym mogła go sobie odpuścić. Sam Barry ma krycie dwuwarstwowe. Trzecia by się też przydała, ale nie jest konieczna. Cukierek smakował, więc szczere stooo lat, stooo lat niech żyje nam Superdrug! I więcej fajnych promocji w pakiecie!
Gwiazdki są z BPS :) Gdybyście chciały te, lub jakiekolwiek inne ozdoby z BPS przypominam o możliwości skorzystania z 10% rabatu :) wystarczy użyć kodu PDG10

Wykorzystane lakiery:
MUA no2
Barry M Superdrug's Birthday Limited Edition
Ćwieki BPS
Color Club top coat

Follow on Bloglovin
Share This Post :
Tags : , , , ,

12 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum