Autor: / 14 lis 2015 / 6 Comments / , ,

LashVolution - podsumowanie po 3 miesiącach

W sierpniu rozpoczęłam stosowanie odżywki LashVolution. We wrześniu pojawił się pierwszy post podsumowujący. Mamy listopad, więc pora na ostateczne wyniki starcia moich strzępków z odżywką. Przypomnę szybki zarys sytuacji: zdecydowałam się przedłużyć swoje rzęsy metodą 1:1, okazało się że moje oczy są na takie zabawy zbyt wrażliwe, straciłam większość rzęs i zostałam z ochłapkami. I akurat wtedy dostałam paczkę z serum.
Odżywka do rzęs LashVolution

W poprzednich postach (zlinkowałam je na początku tekstu) pokazałam stan moich rzęs. Zdjęcie poniżej przedstawia ich stan przed kuracją, po miesiącu i po 3 miesiącach. Po raz kolejny przypomnę tylko, że kolor rzęs na pierwszym zdjęciu jest taki a nie inny przez resztki pokruszonego kleju, których nie potrafiłam usunąć z rzęs bez ich wyrywania. Z natury mam rzęsy ciemne, tak samo jak włosy i brwi. Faktem jest, że mam wrażenie że od stosowania serum dodatkowo lekko ściemniały, aczkolwiek jest to raczej bonus :)
Odżywka do rzęs LashVolution

Co zmieniło się po ostatnim podsumowaniu? Rzęsy się jeszcze bardziej zagęściły, wyrównały swoją długość i poprawił się ich skręt. Są bardziej sprężyste, co najbardziej odczuwam podczas aplikacji maskary. Na zdjęciu poniżej rzęsy wyczesałam bezbarwnym żelem. Ich długość mnie zadowala w 100% ale po nocy przespanej na brzuchu tylko żel sprawia, że układają się względnie dobrze :D Ostatnio zaczęłam stosować serum również na dolne rzęsy w zewnętrznym kąciku oka, co bardzo dobrze pokazuje różnicę w ich długości po zaledwie miesiącu. Ciemny kolor na górnej powiece to wżerający się eyeliner Collection2000.
Odżywka do rzęs LashVolution

Chciałam Wam pokazać jaki efekt daje nałożenie tuszu. Zdjęcie zrobiłam po powrocie z pracy podczas mżawki, więc jestem lekko rozmazana, ale efekt dalej widać. Wszystkie moje oczekiwania względem serum spełniły się nawet bardziej niż tego chciałam! Co więcej, moje oczy dalej nie wykazują żadnej nadwrażliwości na produkt, a to oznacza że mogę spokojnie kupić kolejne opakowanie i bez ryzyka kontynuować aplikację.
 Odżywka do rzęs LashVolution

O serum można poczytać na stronie producenta oraz na portalu znamlek.pl

Share This Post :
Tags : , ,

6 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum