Autor: / 3 wrz 2015 / 3 Comments / , , , , ,

Urlopowy post 4

*Post został zaplanowany, na komentarze i maile odpowiem w dłuższej wolnej chwili z dostępem do internetu*

Plan na czwartek jest taki, żeby nie mieć kaca i żeby jeszcze mieć minimalny chociaż zapas gotówki. Po wstępnych ustaleniach wiem też, że w czwartek mam gotować obiad, że obejrzę kilka filmów i że zrobię coś na co nie miałam odwagi 5-6 lat temu. Z góry nastawiam się na porażkę w każdej kwestii :D Optymistka, joł.

No a mani będzie takie jak moje przewidywania - porażkowe. Bo miało być pięknie, a wyszło jak zwykle. Czarna farbka spoko, ale pędzelek mnie zdradził więc nie siadło. Następnym razem sobie kwiatki z płytek wystempluję, o! Swoją drogą to mani było inspirowane jednym znalezionym w sieci na którymś z polskich blogów, więc jeśli jego autorka tu zagląda (bądź osoby postronne) to poproszę o info, chętnie zlinkuję inspirację :)

Mani powstało na bazie, która w butelce mi się podobała średnio. Gąbką dostemplowałam plamy, mające imitować kwiatki i nieszczęsną farbką domalowałam coś co miało imitować kontury. Trochę żałuję, że nie dodałam odrobiny zieleni, ale co się odwlecze to zostanie przeze mnie zapomniane, także tego :D

 Wykorzystane lakiery:
 Peggy Sage 244 Savannah Velvet
NYC 200 Rosy Knows
 Farbka akrylowa Oumaxi
 Bell Bio 3w1
Share This Post :
Tags : , , , , ,

3 komentarze :

  1. sądzę, że mani wiele by zyskało gdyby właśnie narąbać gąbką trochę zieleni i dodać dopiero wtedy kontur listka ;) ale nie martw się, nie zawsze wszystko wychodzi perfekcyjnie ;) choć zamysł był fajny, już dawno chodzi za mną takie mani :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten NYC jest śliczny i na prawdę super Ci to wyszło.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum