Autor: / 16 wrz 2015 / 12 Comments / , ,

Mój sposób na... udany urlop :)

Zawsze przed urlopem skakałam z radości, że zobaczę się z tymi, za którymi tęsknię. Potem okazywało się, że ja potrafię się tłuc z UK do PL bez marudzenia, a ludziom brakuje czasu / ochoty albo po prostu marudzą. Znalazłam na to idealny sposób i zamierzam Wam go zdradzić - nie marnujcie na takie osoby czasu :) 

Swój urlop rozpoczęłam kilka dni przed wyjazdem. Ustaliłam rzeczy ważne (wizyty u dentysty itp) i w przerwy między takimi obowiązkowymi zadaniami włożyłam sobie czas na spotkania. Poinformowałam osoby, z którymi chcę się spotkać i czekałam na odpowiedź. Pamiętajcie - jeśli ktoś chce, to znajdzie czas, nawet jeśli będzie to tylko kilka godzin. W moim przypadku udało się spotkać z tymi najważniejszymi osobami, chociaż i tak spotkało mnie jedno rozczarowanie. Jeśli ktoś nie ma czasu i wiecie, że to nie jest po prostu głupia wymówka nie przejmujcie się - taka osoba znajdzie dla Was czas w innym terminie. Jeśli natomiast czekacie na informację i zastaje Was głucha cisza możecie śmiało poświęcić ten czas tym, którym zależy :)

W moim przypadku połowę urlopu spędziłam z przyjacielem. W przerwach między tymi ważnymi rzeczami śmialiśmy się, pływaliśmy, jedliśmy ogromne ilości słodyczy i planowaliśmy jak podbić świat. Gdy obowiązki się skończyły wyruszyłam po lisa. Na mojej ręce pojawił się kolejny tatuaż, a w zasadzie dwa. To było idealnym zamknięciem pierwszego etapu urlopu :)

Drugi etap poświęciłam tym ludziom, z którymi widuję się bardzo rzadko, ale którzy ZAWSZE znajdują dla mnie czas. Spotkałam się z przyjacielem w Poznaniu oraz z Madzią i Martą we Wrocławiu. Madzia tłukła się samochodem z małym dzieckiem i nie było widać, żeby była niezadowolona a to idealny dowód na to, że się da :) Spędziłam z tymi ludźmi wspaniałe chwile i czekam na kolejny urlop, bo to właśnie oni pierwsi zostaną o moich planach poinformowani :)

Tymczasem wracam do blogowania :) Macie jakieś konkretne tematy, o których chciałybyście poczytać w pierwszej kolejności?
Share This Post :
Tags : , ,

12 komentarzy :

 1. Tatuaż <3 ja waśnie siedzę w Grecji, Kreta :) czas spędzam z rodziną, w ciągu roku zdecydowanie za mało się widzimy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze zamiast wybierać inne kraje wracałam potulnie do Polski. W przyszłym roku zamierzam być egoistką i nie dostosowywać się z urlopem do nikogo :)

   Usuń
 2. Boże jestem tam ha ha :D Kochana dla Ciebie zawsze znajdę czas bo uwielbiam go z Tobą spędzać! I z Madzią! :D A lis boski! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jak się chce to się da :* A ten żel od Ciebie piękny!

   Usuń
 3. Masz rację. Nie ma co dla takich ludzi poświęcać czasu. Przecież prosić się nie będziemy :) Świetny tatuaż!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś to oni będą się prosić :) Dziękuję :)

   Usuń
 4. O tak, udany urlop i osoby którym na nas zależy to podstawa!!!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum