Autor: / 1 wrz 2015 / 10 Comments / , , , , ,

Urlopowy post 2

*Post został zaplanowany, na komentarze i maile odpowiem w dłuższej wolnej chwili z dostępem do internetu*

Przewidywanie na wtorek: piję alkohol i jem dobre jedzenie albo nie piję, ale na pewno dużo jem. Jeśli jest ładna pogoda to może opalam biały zad.

No, a teraz pora na wtorkowe mani. Tym razem mix dwóch lakierów Paese, jednego stempla i kilku ćwieków. Pamiętam, że na mani nie miałam żadnego pomysłu i robiłam je trochę na odwal się, ale ostatecznie wyszło nienajgorzej. Po fakcie zaczęłam żałować, że z góry nastawiłam się na niepowodzenie, bo myślę że mogłoby być o wieeele lepiej :)

Fanką pomarańczu nie jestem, ale już ten odcień różu podoba mi się okropecznie (pozdrawiam Ciri z sagi o Wiedźminie, wpłynęła na moją polszczyznę). Pomysł na pomieszanie lakierów miałam nagle, ale w marble mi się bawić nie chciało, a mieszanie lakierów małym pędzelkiem ułatwia potem czyszczenie skórek. Całość pokryłam topem, ale i bez wyglądało ładnie. Tylko o ćwieki się bałam, więc wolałam je zabezpieczyć..

Wykorzystane lakiery:
Paese 345
Paese 126
Płytka BPS D14
Sinful Colors Snow Me White
Ćwieki BPS
Bell Bio 3w1
Share This Post :
Tags : , , , , ,

10 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum