Autor: / 4 wrz 2015 / 4 Comments / , , , ,

Urlopowy post 5

*Post został zaplanowany, na komentarze i maile odpowiem w dłuższej wolnej chwili z dostępem do internetu*

Przewidywanie na piątek: żegnam się z C. Ewentualnie jest szansa, że właśnie wyję z bólu, ale powód zostanie tajemnicą aż do mojego powrotu z urlopu. 

Paznokcie na dziś robiłam jakiś czas temu. Chciałam użyć dwóch lakierów Ciate, ale okazało się że nie są idealnie kryjące a ja nie miałam czasu na więcej warstw, więc po prostu dodałam stemple, które odwróciły uwagę od prześwitów. Plamy dwoma lakierami robiłam cienkimi pędzelkami, nie miałam żadnego konkretnego celu ani wzoru do osiągnięcia.

Na paznokciu wskazującym widać prześwit, na szczęście jednak zdobienie nosiłam na naturalnej płytce więc bardzo szybko zaczęły się odpryski. Przy okazji odgrzebałam inne brokatowe lakiery, które notorycznie kupuję a potem nie mam na nie pomysłu. Doszłam do wniosku że stemple nadają się do każdego lakieru, szczególnie jeśli nałożenie samego koloru bazowego uważacie za zbyt łatwe zadanie :)

 Wykorzystane lakiery:
  Ciate Love Letter
Ciate Antique Brooch
Golden Rose Rich Color 35
 MoYou London PRO XL 03
 Bell Bio 3w1
Share This Post :
Tags : , , , ,

4 komentarze :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum