Autor: / 4 cze 2013 / 10 Comments / , , ,

I'm so-and-so ;)

Udało mi się w końcu sklecić w całość ostatnią recenzję ćwieków od KKCenterhk. Dziś o modelu DRN633, który ze względu na wielkość moich paznokci musiał zostać lekko przerobiony.

DRN633 to metalowe kółeczka z dziurką. W opakowaniu zaplątało się kilka "środków", które też chętnie wykorzystam. Niestety blaszki te nieco ciężko było ładnie odgiąć, a moje paznokcie są dość wygięte, przez co wszystko wyglądało dość dziwnie. Rozwiązanie przyszło szybko, wystarczył mi obcinacz do paznokci i odrobina cierpliwości :)

Cena i pojemność 
$4.73 / ok 50 szt 

Dostępność 
KLIK KLIK 

Moja opinia 
Kółeczka rozcięłam na pół i w ten sposób nałożyłam na paznokcie. Całość pokryłam warstwą topu i tak zabezpieczony mani trzymałam 3 dni. Po tym czasie połówka z palca wskazującego prawej ręki była lekko odklejona, chociaż cały czas trzymała się paznokcia. Podczas zmywania musiałam uważać, żeby nie porysować sobie paznokci, dlatego polecam najpierw delikatnie usunąć ćwieki, a dopiero potem zmywać lakier. Bardzo ciekawi mnie efekt z ćwiekami w całości, ale najpierw będę musiała je dostosować do powierzchni moich paznokci :)
Follow on Bloglovin
Share This Post :
Tags : , , ,

10 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum