Autor: / 17 cze 2013 / 13 Comments / , , , , , , ,

Dzikie wyzwanie: papużka

 Na początku chciałabym Was najmocniej przeprosić. Okazało się, że połączenie internetowe u mojej mamy jest niesamowicie słabe i niestabilne, ale nie mogę narzekać bo równie dobrze mogłabym nie mieć go wcale. Komentarze czytam, ale wszelkie odpowiedzi będę mogła dodać dopiero jak znajdę się u PJ., który użyczy mi komputera bądź we Wrocławiu. Jeśli któreś pytanie wymaga nagłej odpowiedzi to zapraszam na maila, tam odpisuję na bieżąco, chociaż też nie jest lekko.

 Co do dzisiejszego postu - przypomniałam sobie że nie przygotowałam wersji roboczej na papugę. Z uporem maniaka ładuję zdjęcia po kilkanaście razy i za każdym razem pod koniec wyskakuje błąd :/
 Do wykonania mani wykorzystałam przede wszystkim żółty piaskowy lakier Barry M. Chciałam coś fakturowego. Wiedziałam, że będę gąbkować i obawiałam się że faktura zniknie ale jak widać ma się dobrze nawet przykryta odrobiną koloru. Nie utrwalałam tego topem, co nie było błędem bo wszystko się ładnie trzymało. Niestety na środkowym palcu wzorek mi się zatarł a że nie miałam przy sobie gąbki i czegoś do wyczyszczenia skórek to po prostu namalowałam głowę papugi. Brat już mnie opierdzielił, że tyle lat w domu papugi były a ja ich namalować nie umiem (jest maniakiem, nic dziwnego że wie lepiej niż ja). Mimo wszystko myślę, że poszło ładnie jak na wielką improwizację.

 
Zdobienie zrobiłam w ramach akcji Dzikie Wyzwanie u Orlicy :)

Wykorzystane lakiery:  (nazwy/numerki mogę uzupełnić na Wasze życzenie, nie mam do nich dostępu u mamy i musiałabym trochę poszperać w sieci)
No7 base coat
Barry M 304 Station Road
17 Knockout Red
Max Factor 35 Candy blue
Golden Rose Holographic Color 108
Eveline Scarlett 550
MUA nr 2

Follow on Bloglovin
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

13 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum