Autor: / 28 lip 2015 / 14 Comments / , ,

A-England Rose Bower

Mam kilka lakierów A-England i zawsze lubię po nie sięgać. Niestety wewnętrzne skąpstwo nie pozwala mi płacić 9 funtów za sztukę. Udało mi się trochę obejść system i zamawiam je podczas promocji. Ostatnio skusiłam się na 5 sztuk, zazwyczaj jednak kupuję je podczas akcji Gem of the month kiedy to wybrany przez sklep kolor trafia na wyprzedaż. Jednym z ostatnich nowych kolorów jest Rose Bower. Piękny, malinowy holoś.

Wstępnie miałam ozdobić go stemplami, ale mam cyrkonie w bardzo przybliżonym odcieniu więc to na nie postawiłam. Miało być prosto, raczej bez nadmiaru. Efekt mi się bardzo podoba, szczególnie że paznokcie wyglądały elegancko, a ja miałam akurat kilka bardziej oficjalnych wyjść w tym czasie :) Cyrkonie przyklejałam na warstwę lakieru bezbarwnego, po czym tym samym lakierem pokryłam wszystkie paznokcie w celu utrwalenia koloru, bo jak wiadomo takie lakiery lubią się ścierać na końcach :)

Wykorzystane lakiery:
A-England Rose Bower
Ćwieki Ebay
Venita top szybkoschnący
Share This Post :
Tags : , ,

14 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum