Autor: / 14 kwi 2015 / 8 Comments / , , , , ,

French z różami

Podczas kiedy Wy czytacie ten post ja siedzę na szkoleniu z pierwszej pomocy i prawdopodobnie myślami jestem gdzieś w Polsce. Teoretycznie jestem już spakowana i mam odprawę. Praktycznie - nie chcę lecieć. Ostatnie kilkanaście dni powoli zmieniało moje nastawienie i z początkowego entuzjazmu nie zostało prawie nic. Świadomość, że będę musiała znowu iść do chirurga mnie chwilami wręcz paraliżuje. No ale przyjemniej ma być na blogu, więc się pochwalę frenczem. Żelowym, bo mi się białego lakieru szukać nie chciało. W sumie samym lakierem wyrównałam tylko lekko krawędzie, bo żelowe celowo zrobiłam bardziej w formie gradientu, który zobaczycie za jakiś czas. Na to naklejki wodne, które są niezłym urozmaiceniem każdego frencha i top.

Pokusiłam się też o dodanie brokatu, żeby ostra linia bieli nie rzucała się tak bardzo w oczy. Początkowo chciałam to powtórzyć na wylot do PL, ale po chwili zastanowienia uznałam, że urlop spędzę z czerwonymi paznokciami, bo dawno nie nosiłam tego koloru. Możliwe, że żelowego frencza zrobię i po prostu pokryję go lakierem, wtedy w każdej chwili będę mogła czerwień zmyć i mieć białe końcówki :)

Wykorzystane lakiery:
Sinful Colors Snow Me White
Lemax bez numerka
Naklejki wodne BLE1438
Bell Bio 3w1
Share This Post :
Tags : , , , , ,

8 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum