Autor: / 30 cze 2015 / 16 Comments / , , , ,

Kwitnąca wiśnia

Jak Wam minął wczorajszy dzień? Ja padam na twarz, mimo przespanej nocy wczorajsze zmęczenie dalej daje mi po kościach. W niedzielę zamontowałam sobie na paznokciach hybrydy więc nie planuję malowania paznokci przez najbliższe kilka tygodni, żeby sprawdzić ich jakość. Na blogu jednak zastoju nie będzie, bo mam sporo wersji zapasowych :) Ta wyszła mi średnio, bo nie przewidziałam, że marmurek Lemaxa wymaga więcej niż 2 warst żeby dać doskonałe krycie. Przez to wszystko wygląda grubo, ale pocieszam się tym, że na żywo tego nie było widać :) Za późno wpadłam na dodanie po prostu białej bazy, ale to się nadrobi.

Na czterech warstwach marmurka, który schnął dość sprawnie wymalowałam kwiatki. Użyłam do tego celu farbek akrylowych Oumaxi, które póki co są najlepszymi jakie miałam. Wszystko wyszło delikatne, czyli chociaż raz tak jak powinno, bo słynę z przeginania :) Żałuję tylko, że nie skupiłam się bardziej na listkach, teraz patrząc na zdjęcia czegoś mi w nich brakuje :)

PST: Jeśli przeoczyłyście, to odsyłam do postu z 10 radami jak ułatwić sobie podróżowanie :)

Wykorzystane lakiery:
Lemax marmurek bez numerka
 Farbki akrylowe Oumaxi
 Bell Bio 3w1

Follow on Bloglovin
Share This Post :
Tags : , , , ,

16 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum