Autor: / 8 wrz 2014 / 16 Comments / , , , ,

Purple Swan

Kiedy wyszła seria lakierów Models Own Speckled Eggs ostrzyłam sobie zęby na Magpie. Koniec końców kupiłam... Swan. Jednak miłość do fioletów wygrała i nie było innej opcji jak tylko kupić właśnie ten egzemplarz. W domu miałam już Prickly Pear kupiony kilka dni wcześniej podczas zakupów dla Diunay (aż dziwnie, jak kupuję komuś ponad 20 lakierów a sobie zaledwie 3 :D). Prickly Pear od Barry M to kolor którego w swoich zbiorach nie miałam. Mocno rozbielony i po prostu ładny. Okazało się, że Swan i Pear współpracują całkiem dobrze i dziś będzie na to dowód. A że paznokcie krótkie? No cóż, czasami trzeba :) Poza tym to stare zdjęcia, więc już krótkie nie są :)

Prickly Pear wymaga dwóch cienkich warstw (mój jest dziwnie gęsty, zastanawia mnie czy tak ma być czy po prostu w sklepie był źle dokręcony). Swan wymaga trzech cienkich warstw albo fioletowej bazy. Nie mogę się doczekać długich paznokci, żeby zobaczyć jak fajnie może wyglądać z jakimś zdobieniem :)

 Wykorzystane lakiery:
 Barry M Prickly Pear
Models Own Swan
Barry M Base/Top coat


Follow on Bloglovin
Share This Post :
Tags : , , , ,

16 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum