Autor: / 18 maj 2019 / No comments / , ,

Hide and seek

Na zegarku 7:12 bo posta piszę z wyprzedzeniem. Za 20 minut bieg na pociąg, więc mam około 15 minut na napisanie posta. Weny nie mam, ale ostatnio dużo się u mnie dzieje, więc trochę Wam powiem, żeby było jasne że ja bloga dalej mam i o nim pamiętam. Po prostu brak mi czasu. 

Pracuję. Przez ostatnie tygodnie od poniedziałku do niedzieli, bo mamy fajnie zapłacone nadgodziny i uznałam, że warto z tego skorzystać. W końcu jakoś na te wszystkie hybrydy i brokaty trzeba zarobić.

Mam zwierzaki - 10 szczurzych chłopaków. To oni zajmują mi większość wolnego czasu, a tego też mam w chwili obecnej niewiele. 

Uczę się kolejnego języka - zaczęłam ponad rok temu i kontunuuję - język arabski niestety do prostych nie należy a alfabet jest tak inny, że niestety jest to zadanie trudniejsze niż przewidywałam.

Chodzę na siłownię - 5-6 razy w tygodniu, zależy jak mi się chce. 

To wszystko razem wzięte plus czas dla samej siebie sprawia, że blog spada na dalszy plan. Dzisiaj mam czas więc uznałam, że dodam mani. Dawno robione, ale lepszy rydz niż nic.

To mani było szybkie - żel, więcej żelu i żel. A na to cyrkonie. Takie mani to jedno z moich ulubionych opcji, bo wymaga mało czasu, wygląda schludnie i długo się trzyma, Odnawianie jest bardzo łatwe i w zasadzie mogę to nosić tygodniami bez większych zmian. 


Wykorzystane lakiery:
Różowy żel z Aliexpress
Cyrkonie Aliexpress
Share This Post :
Tags : , ,

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum