Autor: / 30 gru 2017 / 12 Comments / , , ,

Ten dobry baby boomer!

Ależ ten czas szybko leci!! Już grudzień! W zasadzie to prawie styczeń! Co robiłam jak mnie nie było? Przeprowadzałam się, zmieniałam pracę i zdawałam egzaminy. Na chwilę obecną wielkie zmiany mam za sobą więc możliwe, że będę tu częściej :) Kilka dni temu opłaciłam domenę na kolejny rok, uznałam że jeszcze nie pora na pożegnania :)

Wieeeeki temu obiecałam Wam post o udanym baby boomerze :) Niestety, jak to w moim życiu bywa - nie ogarnęłam! Śpieszę więc dziś :) Za dużo do opowiadania tutaj nie ma, bo baby boomer jaki jest każdy widzi :)

Białe końcówki zrobiłam białym żelem. Wymieszałam go z żelem przezroczystym, bo wersja oryginalna jest mocno kredowa i nie chce się utwardzać. Poza tym zauważyłam, że taki wymieszany żel ma ładniejszy odcień, wygląda bardziej naturalnie :) Mieszankę nałożyłam tylko na końce wyciągając to lekko ku środkowi paznokci. Całą resztę wypełniłam żelem z brokatem - ponownie - moja mieszanka. Żel już trochę brokatu w sobie miał, ja dosypałam efekt syrenki. Ostatni krok to cyrkonie, wszystkie przyklejone na top no wipe, trzymają się idealnie :)

Wykorzystane lakiery:
Trzy różne żele Silcare, każdy z nich mieszałam z innymi żelami tej samej marki więc nie podam nazw bo nie ma sensu :)
Cyrkonie BPS
Vena Lisa top no wipe 

Gdybyście chciały złożyć zamówienie w BPS to przypominam o możliwości skorzystania z 10% rabatu :) wystarczy użyć kodu PDG10 :)
Share This Post :
Tags : , , ,

12 komentarzy :

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum