Autor: / 25 lis 2016 / 2 Comments / , , ,

Oblivion - Pinky Radiance Blue

Oglądałam ostatnio Pamiętniki Wampirów. W końcu mam Netflixa, nadrabiam zaległości serialowe i blogowe. Mam krótką przerwę od siłowni, bo ostatnie kilka treningów weszło zbyt mocno i dosłownie każdy mięsień mnie boli. Postanowiłam więc powalczyć z wersjami roboczymi, a jedną z nich jest krótki post o soczewkach od Pinky Paradise. Tym razem padło na Princess Pinky Radiance Blue. Podstawowe informacje to rozmiar i nawodnienie. Mamy tu 14,5mm (z doświadczenia wiem, że dla mnie jest to zbyt duży rozmiar). Nawodnienie to 38% i tu mądrością nie zabłysnę, bo jakieś 90% moich soczewek ma takie samo nawodnienie.

Na zielono-niebieskie soczewki skusiłam się, bo byłam prawie pewna, że efekt jaki uzyskam będzie podobny do tego, który dają mi soczewki z serii Puffy 3 Tone. Myliłam się, bo okazało się, że rozmiar jednak ma znaczenie. Soczewki udało mi się jednak wykorzystać do kostiumu na Halloween, a że byłam dziwną czarownicą to i jasne oczy były całkiem pasujące. No i od razu skojarzyły mi się z oblivionem, szczególnie jak nosiłam soczewki w pełnym słońcu bo pięknie się to mieniło.

Na dłoni idealnie widać kolory, nie postawiłam nic dla porównania rozmiaru bo soczewki źle znoszą wysuszanie a wiadomo, że oblewać sobie ręki płynem do soczewek nie chciałam. Nosiłam je nieprzerwanie przez 6 godzin i to jest dla mnie totalne maximum. Rozmiar soczewki po pewnym czasie robi się odczuwalny, soczewka przy suchych oczach lekko się przemieszcza. Nie zaburza mi to wizji, ale czuję się, jakbym miała zeza. Oznacza to ni mniej ni więcej jak to, że pora szukać nowych soczewek w podobnym kolorze ale zdecydowanie mniejszym rozmiarze :)

Dotychczasowe posty o soczewkach: 
Share This Post :
Tags : , , ,

2 komentarze :

  1. kolorek super!!!

    nie znam się na soczewkach i właśnie się dowiedziałam, że soczewki mają różne rozmiary.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

Archiwum