Po pierwsze to ja Was bardzo ładnie proszę - kliknijcie se w linka do piosenki (jutjub, nie zapłacili mi za to, ale to Paramore więc jak ja się jaram to i Wy możecie - KLIK). Jak już się tak całkiem fajnie bujacie do piosenki to ja Wam muszę coś powiedzieć! Tęsknię za blogowaniem. Serio. Życie było o wiele łatwiejsze jak miałam chujową pracę i dużo czasu :D Na paznokcie jednak czas dalej znajduję, więc nie jest tak źle.
Tym razem mały paznokciowy eksperyment. Udało mi się jakiś czas temu zapuścić naturalne paznokcie. Na fejsie wyczytałam, że MShare Reinforce Gel fajnie je utwardza, więc kupiłam i użyłam go jako bazy. W zasadzie to nałożyłam 3 bardzo cieniutkie warstwy, ale to ma małe znaczenie. Paznokcie mi się nie połamały a to mega sukces. Nie dodawałam akrylu więc efekt naprawdę super. Mani jak mani, jasne kolory i trochę syrenki wysypanej na nieutwardzoną hybrydę. Tym razem użyłam topu Kads i już wiem, że do topu Semilac nie wracam.
Wykorzystane lakiery:
Semilac Baza witaminowa
Semilac 058 Heather Gray
Semilac 097 Indian Roses
Semilac 004 Classic Nude
Indigo Syrenka
Efekt naprawdę robi wrażenie :)
OdpowiedzUsuńTen accent na serdecznym palcu jest przepiękny!
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)W słońcu wyglądał jeszcze ładniej!
UsuńŚliczne pazurki, takie delikatne :) Ostatnio nawet podobne miałam :)
OdpowiedzUsuńDziękuję! :) Takie są najlepsze jak nie wiadomo co się chce na paznokciach mieć :D
UsuńBardzo ładne paznokcie :) w moim typie:)
OdpowiedzUsuńŚwietne pazurki!
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)
Usuńsą piękne *-*
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)
Usuńefekt mi się podoba:)
OdpowiedzUsuńProste, ale bardzo ładne! :)
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)
UsuńMam pytanie czy nadal używasz i polecasz frezarka En 400 z aliexpres?
OdpowiedzUsuńZdecydowanie tak :) dalej działa bez zarzutu :)
Usuń