Chwalę się! Rok 2017 zakończył się zmianami, pora na wyjaśnienia! :) W
kwestii zmiany mieszkania - mieszkam w tym samym mieście, zmieniła się
tylko lokacja. Nic specjalnego. W kwestii pracy.. To będzie dłuższa
historia.
Jeszcze do niedawna pracowałam w sklepie.
Sklep z garniturami, praca spokojna i łatwa. Bywało ciężej ale przez
większość czasu nie mogłam narzekać. Aż pewnego dnia dotarło do mnie, że
jednak powodów do narzekania jest sporo. I tak od jednego do drugiego
doszłam do momentu, w którym frustracja mnie przerosła i dałam swoje
wypowiedzenie. Mój manager został zwolniony 3 miesiące po moim odejściu,
okazało się że problemów było więcej, niż myślałam. A ja? Ja pracuję w
biurze :) I jestem szczęśliwa :)
A teraz! Porozmawiajmy o paznokciach!
Bazą pod stemple jest Frappe. Fajny, neutralny kolor który zawsze jest na topie. Czerń to niezastąpiony Golden Rose Rich Color o numerze 35. Czerwień to wspomniana już kiedyś perełka od VenaLisa. Dla mnie to takie trio niezastąpione, masa kombinacji, każde stemple pasują no i mamy tu klasykę z każdej możliwej strony :) Mani zrobiłam masę czasu temu, ale na szczęście w końcu jestem w stanie zdjęcia odkurzyć i wrzucić na bloga :)
Wykorzystane lakiery:
Semilac 135 Frappe
Golden Rose Rich Color 35
Płytka BP-L020 BPS / Aliexpress
Vena Lisa top no wipe
Gdybyście chciały złożyć zamówienie w BPS to przypominam o możliwości skorzystania z 10% rabatu :) wystarczy użyć kodu PDG10 :)
Gdybyście chciały złożyć zamówienie w BPS to przypominam o możliwości skorzystania z 10% rabatu :) wystarczy użyć kodu PDG10 :)

Świetne zdobienia. No cóż, mnie praca biurowa nudzi :(
OdpowiedzUsuńFajne paznokcie! Najważniejsze, że jesteś teraz zadowolona z pracy! :)
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuńŁadnie się prezentuje to zdobienie - klasyka pod każdym względem.
OdpowiedzUsuńPowodzenia w pracy :) Pazurki świetne ;)
OdpowiedzUsuń