Soczewki pochodzą z kolekcji Night Gemini i są wyjątkowo są soczewkami miesięcznymi. Do tej pory zamawiałam tylko soczewki roczne, ale fajnie dla odmiany mieć coś na miesiąc. Plus od razu zauważyłam różnicę - soczewki miesięczne są nieco bardziej miękkie! W odróżnieniu od soczewek rocznych te nie przychodzą w słoiczkach, sprzedawane są parami (więc jeśli macie dwie różne wady to musicie zamówić 2 pary) i są niesamowicie wygodne :)
Jeszcze na szybko close up, szczególnie z brązowym makijażem, bo mi się te soczewki tak strasznie z kiwi kojarzą!
Dotychczasowe posty o soczewkach:

Mnie soczewki przerażają same w sobie! Każdy mówi, że jak zacznie używać to takie proste, a ja nigdy nie próbowałam i mnie to przeraża ;D
OdpowiedzUsuńMiałam tak samo :D 3h pierwsze soczewki zakładałam, a co się napłakałam to moje :D
UsuńJa nie wiem czy ja bym umiała założyć sobie soczewki :)
OdpowiedzUsuńAle wyglądają świetnie
To całkiem łatwe :D Ja znalazłam swój sposób po około 3 próbach :)
UsuńMimo, że na co dzień noszę soczewki, to kolorowych jeszcze nigdy nie miałam. Te Twoje przypominają mi plasterki kiwi :D
OdpowiedzUsuńHaha, dokładnie to samo o nich pomyślałam jak je założyłam pierwszy raz :D Kiwi, kiwi, kiwi!
Usuń