Uwaga uwaga, zrobiłam mani zwykłymi lakierami. Nie hybrydą, nie żelem. Lakierami. Swoją drogą dojrzałam do decyzji o porządnej lakierowej wyprzedaży, więc za kilka dni pojawią się na blogu detale. Będą lakiery, brokaty, naklejki i cała masa pierdół, których albo mam wciul za dużo, albo po prostu ich nie używam :) Teraz wróćmy jednak do mani. Inspiracją były kamyczki z BPS i złota taśma. Taśmę mam z Ali, ale link nie działa, więc Wam nie dam.
Poza kamykami i taśmą mamy tu też metalowe ozdoby. Karuzela z nimi jest z BPS i mimo używania ich do wielu zdobień dalej mam w niej jakieś resztki! Wszystko miało być raczej jasne, delikatne i nieprzesadzone. Po raz pierwszy mogę spokojnie stwierdzić, że cel osiągnęłam. Nieskromność, joł! A i jakby co, to polecam kamyki, taśmę i ozdobę zalać topem tak minimum dwa razy. Trzymało się jak na kropelce! :)
Gdybyście chciały złożyć zamówienie w BPS to przypominam o możliwości skorzystania z 10% rabatu :) wystarczy użyć kodu PDG10
Wykorzystane lakiery:
Avon Loving Lavender
Taśma
Venita top szybkoschnący

Z niecierpliwością czekam na wyprzedaż ;)
OdpowiedzUsuńNie to, żebym miała za mało lakierów czy coś :P
Haha lakierów nigdy za dużo! :D
UsuńAle piękny kolorek :)
OdpowiedzUsuń:)
UsuńBardzo ladny kolor :)
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)
Usuńale cudowne zdobienie ♥ ♥
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)
Usuńzainteresowały mnie te kamyczki ;) bardzo ładne mani, piękny kolor bazowy ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)
UsuńZdobienie wyszło b. fajnie aczkolwiek mnie by pewnie denerwowały te odstające kamyczki(mimo zalania topem) :)
OdpowiedzUsuńJa już chyba przywykłam do takich ozdób :D
UsuńCo cię naszło na zwykły lakier? :D
OdpowiedzUsuńŁatwość zmywania:D
UsuńCzy to źle, że te złote ozdóbki tak bardzo kojarzą mi się ze "Wspaniałym Stuleciem"? XD
OdpowiedzUsuńCoś w tym jest! :)
UsuńTeż czekam na wyprzedaż! Zdobienie bardzo ładne :)
OdpowiedzUsuń