And they say that dreaming is free
But I wouldn't care what it cost me
But I wouldn't care what it cost me
Dzisiaj post na szybko, bardzo szybko. Zostawiam Was ze zdjęciami i cytatem z piosenki Paramore. Ot, bo dalej się jaram i czuję, że ta płyta wyszła w idealnym dla mnie momencie :)
Wykorzystane lakiery:
El Corazon 423/33
Rimmel 053 Apricot Punch
Avon P817
Kads Green
Lemax bez numerka
Nail Rock Pen Dark Blue
Cudny El Corazon ♥
OdpowiedzUsuńNooo! a w słońcu jeszcze ładniejszy!
UsuńŁadne :)
OdpowiedzUsuńDziękuję! :)
UsuńEl corazon jest przefantastyczny! Co za blask, co za kolor! :) Wykonanie ogółem bardzo staranne, za co wielki plus - wiesz, że założyłabym się, że zrobiłaś to mani hybrydami? :) Szczęka mi opadła, jak zobaczyłam klasyczne lakiery na ostatnim zdjęciu :)
OdpowiedzUsuńHahaha, w sumie ostatnio tak rzadko używam zwykłych lakierów, że nie Ty jedna jesteś zdziwiona :) Ja też się dziwię, że jeszcze klasyczne lakiery mam w szufladzie :)
UsuńCudne zdobienie!
OdpowiedzUsuńJejku, masz prawdziwy talent c:
OdpowiedzUsuńPiękne :)
OdpowiedzUsuń