Autor: / 14 gru 2018 / No comments / , , ,

Lakierowy recykling

Cześć! 

Jak zwykle - ja żyję, o blogu dalej pamiętam. Brakuje mi na niego czasu, ale staram się bardzo! Update na szybko: mam 11 szczurów, egzaminy z psychologii, pracę 5 dni w tygodniu, siłownię 3-4 razy w tygodniu i znowu gram w World of Warcraft! Czasami, dla relaksu maluję obrazki, koloruję albo... składam drewniane modele! Ostatnio paznokci nie malowałam wcale, ale jak już maluję to hybrydami, w związku z czym lakiery wykorzystuję na przykład do malowania drewnianych zwierząt! :D 

Kuń jak kuń, kązdy widzi. Ja jednak chciałam jednorożca, więc z pomocą żelu UV i kilku perełek zrobiłam mu róg. Kuń zamieszkał w nowym domu, a ja pewnie zmaluję kolejne sztuki, bo mnie to relaksuje. 

Drugi był leleń. Leleń Marjan powstał bo sprzedawca pomylił lelenia z dinozarłem (pisownia celowa, zachowana z czasów podstawówki!). Marjan miał być brązowy i realny, ale jak go robiłam to nie miałam przy sobie żadnych zdjęć realnych leleni. Uznałam, że co mi tam - galaxy sobie zrobię. No i zrobiłam! 

Oba okazy błyszczą w słońcu niesamowicie i cieszą oczy! 

Dajcie znać, czy wykorzystujecie lakiery do dekorowania innych przedmiotów - chętnie poczytam o Waszycj pomysłach i pooglądam zdjęcia, jeśli macie! :) 

Ahoj! 

Share This Post :
Tags : , , ,

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Bardzo cenię każdy komentarz od Was, daje mi to świadomość, że warto dla Was pisać! Dziękuje! :)
Drażnią mnie komentarze wklejane masowo na blogi o treści "fajny blog, obserwujemy? :*:):D" wiec zastanów sie 3 razy zanim wciśniesz ctrl+v. I tak wrzuce go do spamu
Anonimów poprosze o podpisywanie sie, nie lubie zwracac sie do kogoś bezosobowo :)


Obserwatorzy

mirrorowisko na ig

PRYWATNIE NA IG

Archiwum